Розумники та розумниці Маниковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Переможці районних та учасники обласних олімпіад і конкурсів

2002 – 2003 н.р

Мельник Олександр

Районний конкурс “ Знавці української мови ім. Петра Яцика ” – 1 місце

Обласний конкурс “ Знавці української мови ім. Петра Яцика ” – 3 місце

2003 – 2004 н.р
Лимар Богдан

Районна олімпіада з фізики – 2 місце

Цвірінькал Ольга

Районна олімпіада з економіки – 1 місце, учасниця обласної олімпіади

2004 - 2005 н.р.

Пасішнюк Володимир

Районна олімпіада з англійської мови – 2 місце

2005 – 2006 н.р.

Главацький Сергій

Районна олімпіада з географії – 3 місце

2006 – 2007 н.р.

Пивовар Сергій

Районна олімпіада з географії – 3 місце

2007 – 2008 н.р.

Главацький Сергій

Районна олімпіада з географії – 2 місце

2008 – 2009 н.р.

Мельник Олександр

Районна олімпіада з фізики – 2 місце

Заремба Леся

Районна олімпіада з російської мови – 2 місце

2009 – 2010 н.р.

Мельник Олександр

Районна олімпіада з історії – 2 місце

Адамов Роман

Районна олімпіада з історії, фізика – 3 місце

2011 – 2012 н.р.

Крищуцька Світлана

Районна олімпіада з російської мови – 3 місце

2012 – 2013 н.р.

Ємельянова Анастасія

Районна олімпіада з математики – 2 місце

Клочкова Діана

Районна олімпіада з історії – 3 місце

Цмикал Світлана

Районна олімпіада з астрономії – 3 місце

2013 - 2014 н.р.

Клочкова Діана, 11 клас

Районна олімпіада з історії - 1 місце

Мартинюк Яна, 8 клас

Районна олімпіада з історії - 1 місце, учасник обласної олімпіади з історії

Гавель Катерина, 6 клас

Районна олімпіада з російської мови - 2 місце

Тимощик Владислав, 11 клас

Районна олімпіада з фізики - 1 місце

Обласна олімпіада з фізики - 3 місце

Районна олімпіада з математики - 1 місце

Обласна олімпіада з математики - 3 місце

Районна олімпіада з програмування - 2 місце

Районна олімпіада з астрономії - 1 місце

Обласна олімпіада з астрономії - 2 місце

Районна олімпіада з географії - 1 місце

Районна олімпіада з хімії - 2 місце

2014-2015 рр


Ємельянова Анастасія


Районна олімпіада з української мови - ІІІ місце

Буй Іванна

Районна олімпіада з української мови - ІІІ місце

Ковальчук Олексій

Районна олімпіада з ІКТ - ІІІ місце

ІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН - І місце

2015-2016рр

Когут Максим

Районна олімпіада з математики - ІІІ місце

Гавель Катерина

Районна олімпіада з фізики - ІІ місце

2016-2017 рр

Гавель Катерина

Районна олімпіада з фізики - ІІ місце

Районна олімпіада з історії - ІІ місце

Районна олімпіада з російської мови ІІ - місце

Районна олімпіада з права І - місце

Кувшінова Оксана

Районна олімпіада з фізики - ІІІ місце

 Наші= Учасники районних конкурсів художньої самодіяльності

2003 р., 2008 р. команда нашої школи була відзначена за кращий номер художньої самодіяльності в районній виставці – конкурсі “Подільська писанка”
2006 р. ІІ місце - конкурс української патріотичної пісні “Україно, любий край”
2007 р. відзначено вокальне тріо “Маниківчанка” І місце – районний фестиваль родинних мистецьких традицій (родина Сивулько В.І.)
2008 р.,2009 р. ІІ місце – районний фестиваль родинних мистецьких традицій (родина Заремби Л.Л.) Відзначено вокальне тріо “Чарівниця"
2009 – 2010н.р. -команда нашої школи була відзначена за кращий номер художньої самодіяльності в районному фестивалі “Подільський дивограй”
2010 – 2011н.р. –ІІІ призове місце у конкурсі плакатів “Моя майбутня професія
2012 -2013 н.р
ІІ місце - конкурс “Патріотичної пісні” ( Гавель Катерина)
І місце - конкурс газет “Молодь обирає здоровий спосіб життя”
І місце - конкурс “ Подільська писанка”
2013-2014 рр
І місце конкурс Краща проектна робота дитяче обєднання "Союз золотих сердець"(Педагог організатор Адамова Н.В.)
2014-2015 рр
ІІІ місце - Методична розробка до 2000 річчя Т.Г.Шевченка (Вчитель Ліхоша В.С.)
І місце - Краща проектна робота дитяче обєднання "Відродження козацтва - справа справжніх патриотів" (Педагог-організатор Адамова Н.В.)
ІІІ - місце - конкурс ім.П.Яцика (Гавель Катерина)
2016-2017 рр
ІІІ місце - конкурс ім. П.Яцика (Кувшінова Оксана)
ІІІ місце - Конкурс ім.П.Яцика (Гавель Катерина)
ІІІ місце - конкурс ім.Т.Шевченка (Мазур Дмитро)

 Спортсмени УЧАСНИКИ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ

З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

2001 р., 2002 р., 2004 р., 2005 р., 2006 р.,2007 р.2009 р.-

Кубок району по футболу

2006 р., 2007 р., 2008 р., 2009 р.

Пивовар Сергій переможець змагань по легкій атлетиці (2 місце )

2009 р.

Буртовий Богдан переможець змагань по легкій атлетиці (2 місце), легкоатлетичний крос, 2000м. (І місце)

Мельник Андрій - легкоатлетичний крос, 1000м.(І місце)

Ковальчук Оксана – настільний теніс (ІІІ місце )

2010 - 2011 рік

Змагання по футболу - ІІ м.

Легка атлетика – І м.

“Козацький гарт” - І м.

Легкоатлетичний крос ІІ м. (Мельник А.)

Настільний теніс - ІІІ м. (Бись Б.М.)

2011 – 2012 рік

Змагання по футболу - І м.

Легка атлетика – ІІ м.

“Козацький гарт” - ІІ м.

Легкоатлетичний крос ІІ м.

“Старти надій” - І м.

Настільний теніс - ІІІ м. (Бись Б.М.)

2012 – 2013 н. рік

Змагання по футболу - ІІ м.

Легка атлетика – ІІІ м.

“Козацький гарт” - І м.

Легкоатлетичний крос ІІ м.

“Старти надій” - І м.

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.